NORVEG GROUP

Pro firmy

Kvalitní elektronika pro vaše Výrobky

Hlavním bodem pro výrobu kvalitního LED osvětlení které má být k užitku, je použití testovaných značkových LED a samozřejmě i ostatních součástek bez kterých se profesionální LED svítidla neobejdou.   

Někteří výrobci LED osvětlení považují výše uvedené za zbytečné, tedy těm ostatním firmám nabízíme vývoj a výrobu vysoce kvalitních komponent pro LED svítidla. Tyto námi navrhované a vyráběné komponenty (LED moduly, ovládací systémy pro LED osvětlení, atd) zaštiťujeme pětiletou zárukou, dále pak dodáváme našim odběratelům vysoce kvalitní a testované napájecí zdroje LED svítidel kde poskytujeme také prodlouženou pětiletou záruku

Námi vyvinuté LED moduly a jejich řízení vyrábíme speciálně pro kanceláře, skladovací prostory, výrobní haly, komerční prostory, venkovní prostory.
Dále vyrábíme LED moduly pro výkladní skříně a pultový prodej. Zde pro osazování modulů ANELUX používáme speciální LED vyvinuté pouze pro osvětlení vystavených výrobků.
Navrhujeme LED moduly pro osvětlení strojů a výrobních linek. Vždy klademe důraz na předpisovou intenzitu osvětlení, realistické podání barev a dlouhou životnost.

Vše dodáváme včetně veškerého LED příslušenství tzv.na klíč.
Jelikož záruční i pozáruční servis taktéž provádíme v ČR, je jakákoliv komunikace s námi vždy rychlá a jednoduchá. Máme veškeré potřebné zázemí a především dlouholeté zkušenosti.

ANELUX     „prodloužím den“

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás.